Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: mejdenAliexpress trgovina

#61
A prodavnica koja je pomenuta u prethodnom postu je BuyBest!
Odgovori
#62
Ne kapiram, al ako ima neko da mi objasni o čemu se radi, bilo bi super. Naime pored par armoura ja rešim da pazarim još jedan, i pošto Vaporesso nema svoju prodavnicu na Aliju, ja nadjem neku, dobra, prodali 800inešto komada i vidim ima još i dobra cena. Po ranijen iskustvu lošem, ja reko da prvo kontaktiram prodavca da ga pitam šta me zanima. Ja to i uradim, pitam ja njih kineze, dal može ovo pa još jednu poruku dal može ono, i kažem im da hoću da naručim. I čekam ja prodje dan, prodje drugi dan oni ne odgovaraju, cena bila mislim 25-6$ i ja to stavim u korpu, i ništa čekam prvo da mi odgovore, da mi potvrde dal ima, dali sve to može što sam ih pitao i mislim se kad odgovore ja odmah plaćam. Prošlo tako tri dana, nema odgovora meni čudno, i stvarno jeste čudno, tri dana prošlo a oni kao nisu videli poruke. Ok, ništa, reko čekam fpk ne odgovore i danas bezveze odem u korpu, i kad vidim, hahaha, cena sa 25-6$ skočila na 56-7$,za armour, čist bez atomizera. I nemogu da verujem o čemu se radi.? Evo još uvek se pitam šta je fora, mislim kinezi katastrofa.!??
Odgovori
#63
Verovatno su imali popust određen broj dana, pa se cena vratila na redovnu.
Odgovori
#64
Ma jok, pratim, nikad nije bila ova cena, nego nešto se istripovali, u drugim prodavnicama slična cena, a i model je već star, nema logike da uvećavaju cenu. Nebitno naručiću u drugoj prodavnici, sam ne kapiram. Kinezi...
Odgovori
#65
Ја се сад триперишем са једном продавницом на Алију.....стоји да је пакет послат преко Кинеске поште, после 3 недеље ми кажу да су га озказали, пре неки дан јавили да су поново послали.....на моје питање, што је отказак, одговорили формално као системска грешка.....нећу да им откажем, намерно ћу сад да чекам да прође 60 дана и да тражим кеш назад док пакет још путује.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#66
A ja imam jedan paket već deset dana stoji kao da je spreman za otpremu i nikako da ga otpreme od 09.07 i neznam šta to znači, a dali mi TN al ništa, a ovo što sam sinoć pisao, jutros vratili cene i ja naručih,ali za ovaj prvi paket koji je spreman za otpremu, verovatno mi dali lažni TN, jer moguće da nemaju taj artikal, a zbog njega me terali da raskinem narudžbu, a je nisam hteo, zato što nemože da prodaju i nude nešto ako nemaju...
Odgovori
#67
Ovo je lagani trening sistema Big Grin
Show ContentSpoiler:
Odgovori
#68
@Samac
Tvoj paket barem krenuo, i stiže, a meni od 09.07 stoji shipment ready for dispatch, a ona zelena linija se kao puni nešto, a odem na postalninja tamo piše da se kao kreira logistički nalog. Šta im to znači nemam pojma..
Odgovori
#69
(21-07-2019, 19:13)BobanNB Piše: Ја се сад триперишем са једном продавницом на Алију.....стоји да је пакет послат преко Кинеске поште, после 3 недеље ми кажу да су га озказали, пре неки дан јавили да су поново послали.....на моје питање, што је отказак, одговорили формално као системска грешка.....нећу да им откажем, намерно ћу сад да чекам да прође 60 дана и да тражим кеш назад док пакет још путује.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
Продавац није хтео да ми да број за праћење пошиљке, прави се луд па даје стари број.....више пута тражио.....видим ја одно ђаво шалу и уложим жалбу Алију......у року одмах су усвојили и враћају пун износ у року 3-20 дана.
Реко само да јавим крај овог мог случаја.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#70
ja sam imao srece sa alijem izgleda,mada sam najmanje preko njega narucivao svega par puta,ali sve je bilo ok...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)