Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyDIY Nalepnice za bočice

#1
Uhvatio sam malo vremena, a pošto stikera nikad dosta, rešio sam da odradim jednu verziju. U pitanju su nalepnice za bočice od 100ml i 50ml. Najverovatnije ću odraditi i varijantu za uzorke, tj bočice od 10ml. Ako nekom treba, neka se slobodno posluži Smile

[Slika: ghA9uJr.png]

U prilog sam postavio 12 naslaganih, spremnih za štampu na A4 formatu. Verzija koju sam uradio je za samolepljivi papir koji sam uzeo u prodavnici Javnog glasnika. U pitanju je A4 format sa 16 isečenih polja, tako da samo odlepljujem bez sečenja.

LINK (google drive)
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • BigBud, Bolle, bozo, ncholass, Pukan, taunus, vladimirkrstic
Odgovori
#2
Odradio i male (za 10ml bočice) i velike (za 50 i 100ml) za redovan A4 samolepljivi papir.

[Slika: RAf2foU.png]

[Slika: BIztBR0.png]

[Slika: Q0EjS52.jpg]

Linkovi ka Google Drive fajlovima:

Velika (14 komada na A4 formatu papira)
Mala (40 komada na A4 formatu papira)
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, Milanez, ncholass, vukpavlovic74
Odgovori
#3
sad ce fino neko da ti dodje i kazni sto brendiras na crno Smile
.. super izgleda
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74
Odgovori
#4
M? Šta da kazni/kazne? Ne razumem? To što sam ponudio grafičko rešenje etikete za označavanje e-tečnosti onima koji ih prave za ličnu upotrebu a stavio logo foruma gde sam ih postavio?
Odgovori
#5
zezam se čovek .. metio sam smajlija
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
#6
Pravda za Odija (tj pravo u zatvor Big Grin) !
Da rezimiramo...kupio si u Službenom (Javnom) glasniku A4 nalepnice (sa 16 ili 40 polja) i na njima odštampao ove dokumente u prilogu? Stvarno za svaku pohvalu! Pošto imam gomile tečnosti, baš bih mogao i ja da se malo zabavim...
Pretpostavljam da mora da bude laserski štampač jer su nalepnice prilično glatke? Pitam jer imam neki prastari štampač na poslu...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic
Odgovori
#7
Predpostavio sam da ću zbuniti Big Grin
U prvom postu je link za samolepljivi papir koji sam našao u prodavnici Službenog glasnika i koji ima već predefinisanih 16 polja na A4 formatu, da ne mora ništa da se seče.
U drugom postu sam ostavio linkove za male i velike nalepnice koje mogu da se odštampaju na rednovnom A4 samolepljivom listu, koji nema već predefinisana polja, nego se iseče posle štampe.
Što se štampača tiče, bolje je laserski, jer boja sa inkjet hoće da se razmaže, a i neki materijali je ne upijaju baš najbolje.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez, vukpavlovic74
Odgovori
#8
E sad je jasno i nama sa mentalnim izazovima...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)