Vejper forum
Iskustva sa pod sistemima. - Oblik za Štampu

+- Vejper forum (http://forum.vejper.com)
+-- Forum: Početnički kutak (http://forum.vejper.com/Forum-Po%C4%8Detni%C4%8Dki-kutak)
+--- Forum: Početnička vejp oprema (http://forum.vejper.com/Forum-Po%C4%8Detni%C4%8Dka-vejp-oprema)
+--- Tema: Iskustva sa pod sistemima. (/Thread-Iskustva-sa-pod-sistemima)



Iskustva sa pod sistemima. - kinkel - 02-03-2019

mislim da je tema korisna, jer da je bilo ovakvih tema koji u kratkim crtama opisuju pod, svakako bi mi bilo olakšano za koji da se odlucim.

evo ukratko, da pocnem, a vi nastavite ...



MINIFIT,
koristim ga skoro mesec dana (dva u rotaciji), svakodnevno, tri tanka oko 3+ml. Baterija je 380mah i traje oko tank i po. Tecnost koju koristim 50/50 9mg, pare ima, aroma i th prisutni. Grejac je 1,6oma nr-r-nr zica .. moguce je lako premotavanje grejaca sa takvom zicom, miui pamuk u grejacu. Malih je dimenzija i odlican za manipulaciju, poseduje fire dugme, a odziv grejaca je momentalan.
.. licno sam toliko odusevljen, da box modove nisam pipnuo od kada imam ovaj podić Smile

[Slika: 493dea025ef0fa58e8d70b9d17ef77c1.jpg]


Iskustva sa pod sistemima. - BobanNB - 02-03-2019

Никад ни један нисам користио.....уопште нисам љубитељ истих.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!


RE: Iskustva sa pod sistemima. - Oddy - 03-03-2019

Odbija me mali kapacitet baterije, plus što kada se ista isprazni, mora na punjač, nema opcija zamene baterije. Druga stvar je relativno mali kapacitet tanka za tečnost kod većine. Po meni najbitnija stvar je činjenica da su većina sa fabričkim grejačima koji nikada ne mogu davati kvalitet pare kao ručno pravljeni (RTA, RDA, RDTA, itd.). Kada je pak u pitanju grejač koji se može remontovati, tj. ručno namotati i setap složiti, opet je to daleko od opcija koje imamo kod atomizera i dosta je pipavo.
Mišljenje mi je bazrano na osnovu isksutva sa tek nekoliko podova, tako da je pitanje koliko sam uopšte objektivan Big Grin

Ukoliko se neko pronađe u njima, pošto im se svidi izgled, kompaktnost, a nedostaci mu nisu problem, jer rade posao i nalaze mesto u svojoj dnevnoj rutini, što da ne. Ako uspevaju da zadrže dalje od cigarete, sjajno!


Iskustva sa pod sistemima. - kinkel - 03-03-2019

moj najveci strah je bio upravo kvalitet vajpa .. ali pogledao sam tonu yt klipova i upravo su svi hvalili taj moj. reko uzecu dva odmah i 5 tankova .. kada sam prvi put povukao, iznenadio sam se kvalitetom i kolicinom pare. Slazem se, nije to isto kao kod "klasicnih" atija, ali daleko od toga da je lose .. ja ponekad koristim samo pod, celi dan i stvarno uzivam. Koristim dva u rotaciji (samo bat) a tank premestam, a na usb-u se napuni za 35min .. tako da mi to nije problem. Glavni razlog zasto sam presao na podove je taj sto sam poceo da preterujem u kolicini tecnosti i sam vajp mi poceo da osciluje zbog toga .. prvo sam probao sa dl atijem da bi to prevazisao, al nisam ja taj tip .. pod se nametnuo kao druga solucija .. i u mom slucaju prava stvar. Ne kazem da je za svakog ovaj nacun vajpa, ali mislim da je to pravac u kome ce se sve kretati .. pogotovu je zgodan i logican ljudima koji zele da ostave cig.
Inace, jos jedan pod je na putu, a cervrti u korpi .. Smile


RE: Iskustva sa pod sistemima. - vukpavlovic74 - 03-03-2019

@kinkel
U ovom videu recenzent pominje alternative JUUL-u i kao prvi izbor pominje tvoj POD...izgleda da si ponovo ubo pravu stvar Smile
Čini mi se da su za nas matore vapere nic soli nepotrebno trovanje ali izgleda da su najbolji izbor za skidanje sa smrdušica kad su početnici u pitanju





a evo i ostalih alternativa koje preporučuje