Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Black Note Premium Vejp Tečnosti

Kompletna studija Dr. Farsalinosa i kolega: Nicotine Levels and Presence of Selected Tobacco-Derived Toxins in Tobacco Flavoured Electronic Cigarette Refill Liquids

Ukratko:
[Slika: NET-e-liquid-vs.-other-tobacco-e-liquid-study.jpg]

Rezime je da su u NET tečnostima nešto povišeni duvanski toksini u odnosu na ostale redovne e-cig tečnosti/arome, ali i dalje daleeeeeko manje nego što je to u cigaretama.
Većina se slaže, pa i ja među njima, da je doživljaj sa NET tečnostima vredan njihovog parenja, naspram tek nešto povećanih štetnih materija. Moj problem koji imam sa njima je cena. Kada gledam cenu, onda mi nisu ni prvi ni drugi izbor, ali da ih imam u neograničenim količinama, verovatno bih samo njih koristio Big Grin
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, vladimirkrstic
Odgovori
Share

Poruke U Ovoj Temi
Black Note Premium Vejp Tečnosti - od Oddy - 30-05-2018, 12:59
RE: Black Note Premium Vejp Tečnosti - od Oddy - 10-04-2019, 22:10

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)