Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview SXK Stealth Style 60W 18650 Box Mod

SXK Stealth Style 60W 18650 Box Mod

[Slika: RDTylmV.jpg]

SXK ponovo u akciji kloniranja "high-end" moda. U pitanju je klon SunBox Stealth-a, o kojem je pisano na stranici http://forum.vejper.com/Thread-SunBox?pid=4906#pid4906
Iako je u originalu neregulisani Bomber Pro mosfet, SXK je u ovaj klon ugradio svoj sxk60, koji je regulisani čipset. Ono što me buni je to što ne vidim dodatne dugmiće za regulicaju i promenu opcija nigde na slikama...
  • Dimenzije: 75mm x 45mm x 31mm
  • Težina: 70gr
  • 510 konekcijai: Atomizeri prečnika do 24mm, dubina 38mm
  • Čipset: sxk60
  • Izlazna snaga: 5-60W
  • Napon: 1V-8.0V
  • Displej: 0.91" OLED
  • Baterija: 18650 (ne dolazi u paketu)

[Slika: JOOrbA8.jpg]

[Slika: 7DRWbTB.jpg]

[Slika: 1Gqltbp.jpg]

[Slika: FZGYvSn.jpg]

[Slika: lk9mwL8.jpg]

Pojavio se na 2Fdeal po ceni od $56.90
Izlistan i na 3FVape za $40.99
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Marekg, Pukan, Samac
Odgovori
SXK je izjavio da je mod već gotov i da će se uskoro naći u online prodavnicama.

Sa Fasttecha stiže informacija da neće naručivati prvu seriju, jer se na njoj nalazi logo:
"We are really sorry we cannot list this clone at present, as the stock in SXK has logo. We may list in future. "

Što se samog člpseta tiče, u pitanju je sxk60

[Slika: uV6aTRH.jpg]

U međuvremenu je reagovao i SunBox objavom:

[Slika: 4CWWiIr.jpg]
  • Bolle, Marekg
Odgovori
Вероватно су ти сви дугмићи у једном, као и код цевки....три клика и све мењаш кроз мени.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
  • Oddy
Odgovori
Ne deluje loše za neki stealth alibgde više ds se ređaju
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
Potvrđeno da je VW: "regulated, watts can be adjusted"

Meni se strašno sviđa, samo što će morati da sačeka bolje dane, ako ga bude tada bilo na stanju Rolleyes
Ovaj SDS mod je, po meni, super za višlje atomizere i tankove koji na običnim modovima deluju preveliko, dok na ovom kao celina deluje kompaktno.
Brine me jedino SXK čipset... mada mod ima finu mogućnost da se prednji panel relativno lako preradi i eventualno ubaci drugi čipset, što mi daje zanimljive ideje Big Grin
  • Pukan
Odgovori
Potvrđeno da prihvata atomizere 24mm širine.

[Slika: xgI9SU7.jpg]

[Slika: VSUlhAP.jpg]

510 konektor se podešava sa imbus ključem (dobija se u paketu) pa se atomizeri koji imaju dupli otvor za vazduh mogu podesiti tako da ih zid moda ne zatvara.

[Slika: Azt5C0p.jpg]

[Slika: abi94On.jpg]

[Slika: 1YdDJkU.jpg]

@BobanNB bio si u pravu. Regulacija snage je kao kod cekvi sa jednim dugmetom (Ehpro 101, Dicodes...)
  • BobanNB, Bolle, Djiva, Pukan, Samac
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)