Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: kid.morbidPozdrav svima :]

Rainbow 
Kao sto naslov kaze, pozdravljam sve clanove ovog foruma i fellow vapers!

Poceo sam da koristim e-cigaretu pre manje od dva meseca od kad sam probao bratov Umbrella AIO. Kao i vecina (pretpostavljam), pre nego sto sam iskusio, hejtovao sam vape jer nisam znao nista o njemu. Inace nisam pusac, pa je i to mozda razlog. Kako god, svideo mi se ukus, uredjaj i to sto ima milion izbora tecnosti (ukljucujuci tecnosti sa 0mg nicotine). Iako sam nepusac uvek su me privlacili upaljaci (naravno pod broj 1. Zippo) koji sam svuda nosio, samo zato sto je "kul" - po meni i imam sta da radim sa rukama dok cekam autobus npr. ili tome slicno. Nakon sto sam probao taj uredjaj, poceo sam da "guglam" sve o vape-ingu i naravno kao nepusaca, najvise me je privukla para; svidja mi se sto mogu da se uce trikovi i prave ogromni oblaci pare. Nakon 2 nedelje sam presao sa Umbrella AIO Plus na Aramax Power jer sam zeleo jos vece oblake pare i da se igram sa parom. Sad po ceo dan purnjam i eto to je moja prica o tome kako sam usao u svet e-cigareta/vape-inga. Heat
Edit: Zaboravio sam da napomenem, ne znam da li krsi pravila, ako je tako izbrisite post i izvinjavam se. Posto jos uvek nemam dovoljno postova za oglasavanje, ko je zainteresovan neka mi posalje PM za sve ostale detalje. U pitanju je ne-elektricni vaporizer koji ne koristi bateriju, grejac niti bilo kakvu elektroniku. Nisam uspeo da nadjem nista od te kompanije kod nas, ni na KP, pa sam se registrovao ovde gde ima iskusnih clanova, mozda nekome "zapadne za oko".
[Slika: RLI5OS837X0.jpg]
Odgovori
Poz i dobro došao na e-cig forum vejper.com.
Na forumu ne postoje oglasi (najverovatnije ih neće ni biti) pa je iz tog razloga obrisana tema koju si otvorio. Takođe, uređaj o kojem pričaš nije elektronska cigareta i ima sasvim drugu namenu.
[Slika: sig.php?start=2016-05-01&rate=30]
Odgovori
Pozdrav
&
Pravila
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)